Dziękujemy za udział w XXXIII WPPK 2018

/ / Aktualności
STROPY.pl i kolekcja polskich motocykli - WPPK 2018

Bardzo serdecznie dziękujemy uczestnikom Warsztatów Pracy Projektanta Konstrukcji 2018 w Szczyrku za niezwykle liczne i przede wszystkim owocne rozmowy na naszym stoisku.

Pragniemy także w imieniu naszego Gościa, Pana Aleksandra Doby podziękować za bardzo ciepłe przyjęcie. Jesteśmy również pod dużym wrażeniem Państwa wiedzy na temat polskiej motoryzacji, którą dzielili się Państwo z nami przy nieformalnych rozmowach, oglądając z podziwem motocykle z Kolekcji Kordylak. Kolekcja przypadła Państwu do gustu do tego stopnia, że zaprezentujemy ją szerzej na naszym portalu!

Podczas niespełna tygodnia przekazaliśmy Państwu niezbędną wiedzę ku temu, by poznać oraz projektować innowacyjne rozwiązania stropowe, które z powodzeniem stosujemy w dzisiejszym budownictwie. Jesteśmy przekonani, że szeroko omawiany strop Vector przyczyni się do jeszcze lepszych projektów konstrukcyjnych oraz oszczędności zarówno czasu, jak i pieniędzy na polskich budowach jedno i wielorodzinnych.

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani dodatkowymi informacjami – prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i pomożemy w każdym zakresie, zarówno projektowym, jak i wykonawczym.

Do zobaczenia za rok, również w Szczyrku, podczas kolejnej edycji WPPK 2019! 🙂

TOP