Diament Forbesa w STROPY.pl!

/ / Aktualności
HENKOR Diamentem Forbes

Miło nam poinformować, że już po raz trzeci z rzędu, producent prefabrykatów betonowych oraz nowoczesnego stropu VECTOR – firma HENKOR z Dębianek na Kujawach, została wyróżniona tytułem Diament Forbes 2017!

Firma powstała w 1983 roku, na własnoręcznie wykonanej linii Henryk Kordylak jako pierwszy w województwie (wówczas włocławskim) uruchomił produkcję stropów TERIVA oraz nadproży. W 1997 roku firmę przejął syn założyciela, Mariusz Kordylak i oprócz następnej linii produkcyjnej w latach 1997–2002 uruchomił kilka hurtowni budowlanych. Wcześniej, w 1994 roku, powstał podmiot gospodarczy – „Firma Budowlana Mariusz Kordylak”, która może się poszczycić realizacjami wielu obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych i rolnych. W 2008 roku HENKOR i powiązana rodzinnie firma EMAG z Ustki opracowała i wdrożyła do produkcji system kominowy i wentylacyjny BRATA – jeden z najnowocześniejszych systemów na rynku europejskim,posiadający kilka patentów.

W 2016 r. producent stropów, spółka HENKOR uruchomiła produkcję nowoczesnego stropu VECTOR, zastępującego stropy TERIVA i FILIGRAN. Na rok 2017 planowany jest rozruch jednego z najnowocześniejszych w Polsce zakładów prefabrykacji.

„Niezmiernie mi miło, że po raz trzeci zostaliśmy nominowani do Diamentów Forbesa.

Doceniono nasze zaangażowanie, dynamiczny rozwój oraz partnerskie relacje biznesowe. Motorem sukcesu jest doświadczony zespół oraz nasze sztandarowe produkty: BRATA i VECTOR.”HENKOR J.M. Kordylak Spółka Jawna, Mariusz Kordylak – współwłaściciel firmy

Gratulujemy w imieniu wszystkich producentów stropów, tworzących grupę STROPY.pl!

TOP