Wyjątkowa kolekcja polskich motocykli!

/ / Aktualności
WSK M06 64

Co mają wspólnego STROPY.pl i kolekcja polskich motocykli?! Łączy nas wspólna pasja i zaangażowanie! W grupie STROPY.pl stawiamy na nowoczesne technologie, jesteśmy liderem jeśli chodzi o innowacje stropowe. Chętnie się nimi dzielimy z inwestorami oraz projektantami, aby Państwa inwestycje były jak najlepsze, zbudowane według najnowszych standardów.

Jednocześnie dbamy o polską tradycję i chętnie wspieramy nasz rodzimy przemysł. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Państwem wyjątkową kolekcją polskich motocykli! Właścicielem kolekcji jest wielki pasjonat polskiej motoryzacji. Mariusz Kordylak – właściciel firm BRATA (systemy kominowe) i HENKOR (producent stropów w grupie STROPY.pl). Kolekcja liczy ponad 150 oryginalnych, pięknie odrestaurowanych z należytą starannością, wyłącznie polskich motocykli!

Postanowiliśmy przedstawić każdą sztukę, zaczynając od trzech niezwykłych egzemplarzy. Kolejne będziemy dodawać na bieżąco. Uruchomimy specjalny newsletter, by informować Państwa o nowych aktualizacjach kolekcji.

Serdecznie zapraszamy:
KOLEKCJA POLSKICH MOTOCYKLI KORDYLAK

TOP