Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji – Wisła 2023

/ / Aktualności

STROPY.pl były Głównym Partnerem Merytorycznym największego wydarzenia dla projektantów konstrukcji w Polsce, jakim były Warsztaty Pracy Projektanta Konstrukcji w Wiśle, obywające się w dniach 28-31.03.2023.

Bardzo cieszy nas fakt, że po okresie pandemii mogliśmy się z Państwem spotkać ponownie w takiej właśnie formie.

Cztery intensywne dni wypełnił cykl ponad 30 niezwykle interesujących, merytorycznych wykładów poświęconych aktualnym problemom napraw i wzmocnień konstrukcji żelbetowych.

Wspólnie z naukowcami z Politechniki Śląskiej w Gliwicach, pod przewodnictwem prof. Łukasza Drobca mieliśmy przyjemność zaprezentować wykład: Stropy panelowe – klasyfikacja, cechy, badania. Wierzymy, że przekazana przez mgr inż. Jakuba Zająca oraz prof. Artura Kisiołka wiedza przyczyni się do jeszcze lepszej współpracy z Państwem, przy wspólnie prowadzonych projektach.

Podczas Warsztatów zaprezentowaliśmy również najnowszą monografię: Stropy Teriva Panel i Konbet S-Panel – koncepcja, kształtowanie, obliczanie, wykonawstwo.

Książkę oczywiście udostępnimy każdemu z Państwa, bezpłatnie. Wystarczy wysłać prośbę na adres: s.kapela@stropy.pl.

Mamy również nadzieję, że niezwykle ciekawa prezentacja podczas wieczoru sponsorskiego dr Sebastiana Chachołka na temat Magicznego Realizmu w Wiśle zapadnie Państwu na długo w pamięci. Serdecznie zapraszamy również do Muzeum Ochorowiczówka w Wiśle, którego mecenasem są STROPY.pl.

Zapraszając do kontaktu raz jeszcze dziękujemy za liczne rozmowy i Państwa udział w WPPK 2023, które zostały po raz kolejny świetnie zorganizowane przez PZITB o/ Gliwice.

TOP