ILE KOSZTUJE STROP? WYCENIMY TWÓJ PROJEKT

Wspólnie z Extradom.pl, przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatną wycenę Waszego stropu.

Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz, a otrzymają kompleksową wycenę stropu dla Państwa projektu.

Strop to jeden z ważniejszych elementów konstrukcyjnych domu. Dlatego doradzimy Państwu, jaki najlepszy strop wybrać do Waszego projektu. Wszystko po to, aby budowany dom Waszych marzeń był jak najbardziej komfortowy, nowoczesny i bezpieczny.

Rekomendujemy zastosowanie nowoczesnych stropów prefabrykowanych, zamiast bardzo drogiego stropu żelbetowego wylewanego lub przestarzałego rozwiązania jakim jest strop typu Teriva. Proponowane rozwiązania pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i przede wszystkim pieniądze oraz zminimalizować ryzyko wystąpienia błędów wykonawczych bezpośrednio na budowie.

Zalety stropów prefabrykowanych:

 • Szybki montaż stropu, 100m2 w 2 godziny!
 • Niższy koszt całkowity
 • Możliwość ukrycia instalacji w stropie
 • Minimalizacja ryzyka błędów wykonawczych
 • Brak zwrotów palet i pustaków

Ofertę przygotuje dla Państwa producent stropu, najbliższy Państwa inwestycji. Oferujemy kompleksowe podejście do tematu stropu, dlatego zawsze proponujemy nie tylko sam produkt, ale i transport wraz z montażem.

Po wypełnieniu formularza, skontaktuje się z Państwem przedstawiciel najbliższego producenta stropów, aby przedstawić możliwe rozwiązania, jakie można zastosować w Państwa projekcie. Następnie otrzymają Państwo kompleksową wycenę Waszego stropu.

FORMULARZ - BEZPŁATNA WYCENA STROPU

   

   

   

   
   

  Wyrażam zgodę na kontakt w celu wyceny stropu z załączonego projektu domu.

   

  TOP